Strony www kobiecym okiem

 

 

 

Jestem web designerką czyli tworzę strony www. Pomagam kobietom stworzyć wizję strony dla ich biznesów i wdrożyć je w życie. Moim celem jest tworzyć strony, które zapadają w pamięć. Robię to bo chcę pomagać kobietom rozwijać swoje biznesy w świecie online i pokazywać, że strona internetowa może być jedną z form wyrażania siebie i pokazywania mocnych stron swoich produktów czy usług.

Czym się zajmuję

Znajdziesz u mnie rozwiązanie zarówno dla startujących biznesów z ograniczonym budżetem jak i kompleksowe rozwiązania dla biznesów z dużym rozmachem.

Landing Page

Stworzyłaś już swój pierwszy produkt lub usługę i potrzebujesz strony sprzedażowej

Strony wizytówki

Planujesz otworzyć swój biznes bądź już stawiasz pierwsze kroki i potrzebujesz strony z kluczowymi informacjami

Strony internetowe

Prowadzisz swój biznes i potrzebujesz strony internetowej m.in. z ofertą, cennikiem, portfolio

Sklepy internetowe

Rozwijasz się, masz pomysł na pierwsze płatne produkty/ usługi i przyszedł czas uruchomić sklep internetowy 

Poznajmy się bliżej

Pobierz bezpłatną checklistę

Taka checklista przyda Ci się jeśli planujesz zbudować lub zlecić zrobienie strony. Podpowiem Ci jak możesz się do tego przygotować

Zobacz moją ofertę

Realizuję projekty zarówno dla biznesów, które dopiero ruszają jak i zaawansowanie projekty. Na każdy budżet mam rozwiązanie – sprawdź jakie

Umów się na darmowe konsultacje

Podpowiem Ci m.in. co jest dobre a co warto udoskonalić na stronie. Jeśli jesteś przed zleceniem zrobienia strony to doradzę co warto uwzględnić na stronie.

Kilka słów o mnie

Tworzę z serca

Przyjemność sprawia mi rozwijanie innych i przyczynianie się do czyjegoś rozwoju, sukcesu, wychodzenia ze strefy komfortu, robienia kroku do przodu w swoim życiu.

Opinie i rekomendacje

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, ale do końca nie masz na nią pomysłu to, Asia jest osobą, która doskonale sobie z tym poradzi. Dajesz materiał, a reszta technicznych spraw zostaje po jej stronie. Profesjonalne podejście i rozeznanie w potrzebach klienta. Stały kontakt i konsultacje na poszczególnych etapach budowy strony. Szukanie rozwiązań i wdrażanie nowych elementów na stronie dostosowanych do potrzeb klienta. Konkretnie i jasno wytłumaczone kolejne kroki i zapotrzebowanie na dany materiał. Polecam z całego serca, nie mogłam sobie wyobrazić lepszej współpracy podczas tworzenia mojej strony. Dziękuję.

Katarzyna Dereń

Wspaniała współpraca, wyśmienity kontakt i ogromna cierpliwość. Polecam każdemu, zwłaszcza klientom mocno wymagającym! Proszę odwiedzić naszą stronę, aby na własne oczy zobaczyć jak Pani Asia potrafi słowo mówione (i to dość oględnie) zamienić na wizję!

Ilona Hajscewicz-Zimek

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Asią. Wszystko poszło sprawnie, szybko i z uwzględnieniem moich potrzeb. Bezproblemowy, łatwy i szybki kontakt na różnych kanałach komunikacji. Oby więcej takich współprac

Agnieszka Kowalska

Bądźmy w kontakcie

Dane kontaktowe

kontakt@kreatorkawww.pl

+48 500 438 039

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 10.00 – 20.00

Sobota: 12.00 – 16.00

Niedziela: odpoczywam 🙂